2019-2020DYŻUR LETNI W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

Szanowni Rodzice,

 

Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z COVID-19 wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola m.in. w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu 2020r.

 

Przedszkole Nr 87 będzie czynne 6 tygodni w terminie od 1 lipca 2020 do 11 sierpnia 2020r. i opieką będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w związku z maksymalnym zabezpieczeniem zdrowia dzieci, rodziców i pracowników.

 

Ze względu na brak możliwości przemieszczania się dzieci pomiędzy przedszkolami w okresie zamknięcia placówki tj. 12 - 31 sierpnia 2020r. nie będzie możliwości zapisania przez Państwa dziecka do innego przedszkola.

 

Na podstawie wytycznych GIS z dnia 4 czerwca 2020r. przedszkole nadal będzie funkcjonowało w określonym reżimie sanitarnym, w związku z tym w okresie wakacyjnym możemy przyjąć 48 dzieci. Nadal będą obowiązywały dotychczasowe procedury bezpieczeństwa dostępne dla Państwa na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole87.pl

 

Aby zapisać dziecko na okres wakacyjny w wyznaczonym terminie funkcjonowania przedszkola należy wypełnić: „Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym” oraz oświadczenie zamieszczone na stronie internetowej i przesłać skanem na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do przedszkola zachowując określone procedury bezpieczeństwa do dnia 19 czerwca 2020r.

 

O przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny zostaniecie Państwo poinformowani telefonicznie lub e- mailowo.

 

                                                                                                                                                                    Małgorzata Skrobek
Do pobrania:
Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny.pdf
Klauzula informacyjna Covid-19.pdf
Oświadczenie rodzica.pdf
Procedury bezpieczeństwa COVID-19.pdfZ okazji Dnia Dziecka życzymy Wam Kochane Przedszkolaki

wielu radosnych przygód i uśmiechu co krok

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE  OTWARCIA PRZEDSZKOLA DLA DZIECI W OKRESIE PANDEMII
Do pobrania:
Ankieta_covid-19.pdf
Klauzula_informacyjna_covid-19_13.05.2020-1
Oświadczenie_rodzica_covid-19.pdf
Procedury_bezpieczeństwa_covid-19.pdf
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W OKRESIE 6.05.20  - 24.05.2020R
Do pobrania


Szanowni Państwo

Ogłaszamy wygenerowane z systemu Nabór:

  • listę dzieci przyjętych do Przedszkola nr 87,
  •  listę dzieci nieprzyjętych do Przedszkola nr 87 

PROCEDURA ODWOŁAWCZA

  • W terminie 7 dniu od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych (od 20 kwietnia) rodzic/opiekun prawny może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata
  • Rodzic/opiekun prawny kandydata może wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, w terminie 7 dni od dnia potrzymania uzasadnienia.(Procedura opisana jest w Informatorze w systemie NABÓR)

Z uwagi na nadal istniejące zagrożenie epidemią i ograniczenia przemieszczania się odwołanie można składać  tylko drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BRAK ZAKWALIFIKOWANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W przypadku, gdy dziecko nie zostanie zakwalifikowane i przyjęte do żadnego przedszkola Rodzic otrzyma imienne skierowanie dla swojego dziecka do przedszkola, które dysponuje wolnymi miejscami.

Skierowania będą sporządzane w dniach od 19 maja do dnia 19 czerwca 2020r.

Do pobrania:
Lista dzieci nieprzyjętych
Lista dzieci przyjętych
Rekrutacja uzupełniająca


 

 WSZYSTKICH KTÓRZY CHCIELIBY BAWIĆ SIE RAZEM ZNAMI W KOLEJNYM ROKU SZKOLNYM
 ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 24 LUTEGO 2020r O GODZINIE 17.00

 

Motylki powoli myślą jak zakończyć projekt o kotach, ale wcześniej pojechały jeszcze wraz z Misiakami do Nowego Zoo zobaczyć jakie koty w nim mieszkają

 

Nasza karnawałowa zabawa była jak zwykle wspaniała. Najbardziej podobał nam się taniec z balonami.

 10 LUTEGO BALIK KARNAWAŁOWY - ZAPRASZAMY NASZE PRZEDSZKOLAKI DO WESOŁEJ ZABAWY

Karnawał to czas na wesołą zabawę. Motylki zaprosiły do wspólnej zabawy rówieśników z przedszkola nr 42.

     

Motylki zimę powitały nowym projektem. Postanowiły dowiedzieć się czegoś ciekawego o kotach, dlatego zaprosiły do przedszkola kilka kocich ekspertów. Szukały też informacji w książkach i Internecie.

   


KROK ZA KROKIEM IDZIE ROK, LECZ NIM NOWY ROK POWITAMY NAJJAŚNIEJSZEJ GWIAZDKI NA NIEBIE POSZUKAJMY I NIECH SPEŁNI NASZE NAJSKRYTSZE MARZENIE. RADOSNYCH, PEŁNYCH RODZINNEJ MAGII ŚWIĄT ŻYCZĄ:

DYREKCJA, DZIECI ORAZ PRACOWNICY NASZEGO PRZEDSZKOLA


Wszyscy wiemy jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego dlatego też nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach podczas których poznały zasady segregowania odpadów i wykorzystywania surowców wtórnych.

  

Z okazji Świeta Pluszowego Misia w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy Dzień Otwarty pod hasłem "Dzień Pluszowego Zwierzaka". Przy tej okazji odbyła sie Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka wszystkich nowych "Jacusi i Agatek"

    

Jesień ma się ku końcowi, powoli zbliżają się gwiazdkowe święta, ale u nas cały czas wesoło. Odwiedził nas iluzjonista Brozi. Ale on czaruje!

  


Motylki na temat swojego pierwszego projektu wybrały "Buty". Między innymi zaprojektowały domowe kapcie, przeprowadziły ankietę wśród swoich rodziców i odwiedziły sklep z akcesoriami szewskimi.

     

Na dworze piękna jesień, a my zorganizowaliśmy pierwszy w tym roku szkolnym Dzień Otwarty. Świętowaliśmy Dzień Drzewa. Pani Asia przygotowała dla nas prezentację o drzewach, uczyliśmy się rozpoznawać przedmioty z drewna, zrobiliśmy makietę lasu i kompozycje z jesiennych darów.

   


Na dworze piękna jesień, a my zorganizowaliśmy pierwszy w tym roku szkolnym Dzień Otwarty. Świętowaliśmy Dzień Drzewa. Pani Asia przygotowała dla nas prezentację o drzewach, uczyliśmy się rozpoznawać przedmioty z drewna, zrobiliśmy makietę lasu i kompozycje z jesiennych darów.

    

Jesień powitaliśmy na wesoło. Co prawda pogoda zmusiła nas do pozostania w salach, ale gdy zobaczyła jak fantastycznie się bawimy to trochę nam odpuściła i zakończyliśmy zabawami w ogrodzie. Zabawy prowadziła grupa Swarożyc, a poczęstunek przygotowały przedszkolaki i rodzice. Dużym zainteresowaniem cieszył się też kiermasz domowych przetworów.

ZAPRASZAMY NA PIKNIK JESIENNY


W piątek 27 września organizujemy Piknik Jesienny. Zabawy dla całych
rodzin poprowadzi grupa Swarożyc. Planujemy razem z dziećmi przygotować
poczęstunek. Będą pyry z gzikiem i rogaliki z powidłami. Produkty do
przygotowania potraw zakupimy z  funduszy grupowych. Chcielibyśmy
również zorganizować kiermasz przetworów domowych. Prosimy o pomoc w
organizacji kiermaszu poprzez podarowanie swoich domowych smakołyków w
słoiczkach. Opisane i wycenione przetwory prosimy przynosić do czwartku
26 września. Zapraszamy wszystkich do udziału w Pikniku. Z pewnością
dopisze pogoda i wspaniała atmosfera. Przybliż
Zmień kontrast