IMG_2388_.jpg

IMG_4362.jpg

KALENDARZ IMPREZ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

WRZESIEŃ

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

SPEKTAKL „HOKUS-POKUS – Z MAGIĄ NA WESOŁO”.

29.09.2020

GODZ.11.00

GODZ.11.40

 

PAŹDZIERNIK

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

13.10.2020

GODZ.

9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

20.10.2020

GODZ.

9.00-10.30

3.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

27.10.2020

GODZ.

 9.00-10.30

4.

TEATR PROMYK – SPEKTAKL „PIĘKNY DZIEŃ”

28.10.2020

GODZ.9.00

GODZ.10.00

 

LISTOPAD

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

10.11.2020

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

17.11.2020

GODZ.

 9.00-10.30

3.

TEATR ARLEKIN SPEKTAKL PT. „PERYPETIE PLUSZOWEGO MISIA”

19.11.2020

GODZ.9.00

GODZ.9.50

4.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

23.11.2020

GODZ.

 9.00-10.30

 

GRUDZIEŃ

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

08.12.2020

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

15.12.2020

GODZ.

 9.00-10.30

3.

TEATR KURTYNKA SPEKTAKL PT. „OPOWIEŚĆ O ZAGUBIONYM ŚNIEGU”

16.12.2020

GODZ.9.15

GODZ.10.15

4.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

22.12.2020

GODZ.

 9.00-10.30

 

 

 

STYCZEŃ

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

19.01.2021

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

26.01.2021

GODZ.

 9.00-10.30

3.

TEATR PROMYK – SPEKTAKL „BAŚŃ O KSIĘCIU BOLKU I SMOKU WARTUSIU”

28.01.2021

GODZ.9.00

GODZ.10.00

 

 

LUTY

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

TEATR CIENI LATARENKA „WESOŁA CHATYNKA W ZIMOWEJ SZACIE”

03.02.2021

GODZ.9.30

GODZ.10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

09.02.2021

GODZ.

 9.00-10.30

 

 

MARZEC

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

09.03.2021

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

16.03.2021

GODZ.

 9.00-10.30

3.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

30.03.2021

GODZ.

 9.00-10.30

 

KWIECIEŃ

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

06.04.2021

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

20.04.2021

GODZ.

 9.00-10.30

3.

TEATR KURTYNKA – SPEKTAKL PT. „BYŁA SOBIE PSZCZÓŁKA MAŁA”

21.04.2021

GODZ.9.15

GODZ.10.15

4.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

27.04.2021

GODZ.

 9.00-10.30

 

MAJ

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

11.05.2021

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

18.05.2021

GODZ.

 9.00-10.30

3.

TEATR ARLEKIN SPEKTAKL PT. „ZAGINIONE SZCZĘŚCIE”

 

 

18.05.2021

GODZ.9.00

GODZ.9.50

4.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

25.05.2021

GODZ.

 9.00-10.30

5.

TEATR CIENI LATARENKA „ŻABI KRÓL”

31.05.2021

GODZ.9.30

GODZ.10.30

 

CZERWIEC

LP.

RODZAJ IMPREZY

TERMIN

1.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA I, II

01.06.2021

GODZ.

 9.00-10.30

2.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA III

08.06.2021

GODZ.

 9.00-10.30

3.

WARSZTATY Z MDK „RUCH – TON – KOLOR”

GRUPA IV

15.06.2021

GODZ.

 9.00-10.30